KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14099247
nr 1409 9247
Axel Peter
(1863-1942), Sverige
Oljemålning, Signerad, soldat, Olja på duk, 42x31, yttermått inklusive ram: 53x42 cm
Axel Peter, född 1863, död 1942, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 20:36:44
2/8 19:14:10